Obrazek powyżej od ponad dwóch tygodni śmiga po fejsie w angielskiej wersji językowej – jakoś nie możemy teraz odszukać źródła zamętu. Zresztą mniejsza, bo u nas będzie po polsku. No ok, strasznie nie podobał nam się krój czcionek, a skoro i tak wzięliśmy się już za poprawianie – stało się (oby jednak nie stało się zwyczajem).

Jak zwykle poszukiwania autora przyniosły frapujące efekty. Angeli jest znanym brazylijskim rysownikiem satyrycznym. Kto zna portugalski lub ma cierpliwość do interpretacji guglowego translatora, tutaj znajdzie sylwetkę artysty i wywiad o politycznym wymiarze jego działalności. Polecamy także stronę Angeliego, zwłaszcza niezwykle życiową sekcję Let’s talk about sex. Wszak to temat na tyle uniwersalny, że zrozumiały nawet mimo barier językowych. A spośród nieskończonych rysunkowo-malarskich wariacji o intymnych problemach heteryków, daje się też wyłuskać perełki idealne dla queerpopa.

Do naszych zdecydowanych faworytów tego obszernego zbioru należy takie oto cudo, przebijające nawet przytyki wobec księżulków powyżej, czy kolejne tu albo tu:

Trzy dalsze sprośności po klinięciu na 'czytaj więcej’.