Nic vs. Andy: We DO love Britney!


Można iść do Idola, można do jutuba, majspejsa i wszelkich innych stron muzyczno-lanserskich. Pomysł nie taki głupi, skoro już parę osób na clipach stamtąd karierę robi i zrobiło. Przy okazji przeczesywania bezskresnych zasobów tych serwisów można dowiedzieć się na przykład, że gejątka z całego świata nadal kochają Britney, i nie tylko wygłaszają w jej obronie płomienne tyrady (jak osławiony już Criss Crocker, który w konsekwencji doczekał własnego show w telewizorni), ale także grają, tańczą i śpiewają.
Dwa przykłady poniżej – z Włoch oraz z RPA – dowodzą, że przy zastosowaniu nawet nieskomplikowanych, nowoczesnych technologii, w chałupniczych warunkach bez większych problemów i nakładów finansowych można wyprodukować kawałki, w niczym nie ustępujące oryginałom, a może nawet je przewyższające. Obaj chłopcy z prawdziwą pasją chwycili za mikrofony, kamerki, i w domowym zaciszu, jeden w kotłowni, drugi – jak sam pisze – w swojej sypialni, wykreowali dwa światy i dwie różne wizje Britney.
Jak w tym układzie traktować samą Britney, która za gigantyczne, pompowane w nią przez producentów pieniądze, wydaje z siebie niewiele więcej? Bez komentarza.

Andy – Piece of Me
strona internetowa

Nic – Gimme More
strona internetowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: